Lees de reviews van andere bezoekers die hun Postcode Loterij abonnement hebben opgezegd via Abonnementenopzeggen.nl
werd op mijn verjaardag gebeld door de postcodeloterij en van harte gefeliciteerd. Kreeg een aanbieding van een extra lot, de eerste maand gratis. Vervolgens zou de rest uiteraard betaald moeten worden. Bij bedanken werd mij verweten dat ik toch wel veel kans op een prijs zou mislopen. Door op te zeggen vergroot ik mijn kansen haha.
Ik werd bedonderd.
Ik wil, na jaren lid te zijn geweest, stoppen.
Marinus.
ga weer eens iemand anders beguntigen die zonder lokkertjes werkt
Wat ik nou niet snap is ... ben ooit begonnen met 1 lot!
Momenteel heb ik de ene maand 4 loten en dan weer 5?????
Mij is nooit wat gevraagd hoor... wat voor die 10 euro kan ik ook 10 krasloten halen waar ik nog sneller wat mee win dan bij de PCL.
Is het jullie ook opgevallen, dat als de straatprijs valt, het altijd in zo'n rijke buurt is, waar ze al zoveel geld hebben????
Het is voor mij niet meer te betalen, ik zie ook geen resultaten met het winnen van prijzen, hooguit een douchecreme, maar daar kan ik een heleboel van kopen als ik geen lid bent.
kost te veel en je wint nooit wat ik houd het geld wel voormezelf.
Het wordt me te duur.
wordt mij allemaal te duur van mijn pensioen
Voor Postcode Loterij zijn in totaal 2622 reviews geschreven. Voor de hele categorie Loterijen zijn de afgelopen 30 dagen 0 reviews geschreven.
Binnen 2 minuten Postcode Loterij opzeggen